Nasz regulamin

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznaniu się z regulaminem. Dokonanie rezerwacji równoznaczne jest z akceptacją poniższego regulaminu. 

1. Rezerwacji pobytu można dokonać osobiście, telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata 30% kosztów pobytu w formie przedpłaty. Pozostała kwota jest uiszczana gotówką w dniu przyjazdu.

2. Przedpłata jest bezzwrotna, chyba że rezygnacja z rezerwacji nastąpi najpóźniej na 31 dni przez zaplanowanym rozpoczęciem pobytu. W takiej sytuacji zwrotowi podlega 50% wpłaconej kwoty. Przedpłata zwracana jest w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.

3. Jeżeli zdecydują się Państwo na przerwanie pobytu w Chacie Rycha wcześniej, nie przysługuje Państwu zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.

4. Zwyczajowo pobyt rozpoczyna się od godziny 16:00 w dniu przyjazdu, natomiast kończy o godzinie 11:00 w dniu wyjazdu.  Jeżeli chcecie przyjechać lub wyjechać w innych godzinach, prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas. Dostosujemy się w miarę naszych możliwości.

5. W całym domu obowiązuje absolutny zakaz palenia tytoniu (również E-papierosów), świeczek, lampek olejowych etc. Ogień w kominku i ognisko można rozpalić za zgodą gospodarzy. Pierwszy kosz drewna jest w cenie pobytu, każdy następny 40PLN.

6. Ze względu na wymogi ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa, w pokojach nie wolno używać żadnych urządzeń elektrycznych ani gazowych, nie będących wyposażeniem pokoju, z wyjątkiem ładowarek do komputerów lub telefonów. Gaśnice znajdują się na każdym piętrze.
Nie chodzimy w butach po domu.

7. Osoby nie będące gośćmi mogą przebywać na terenie Chaty Rycha tylko za wcześniejszą zgodą gospodarzy.

8. Cisza nocna obowiązuje od 23.00 do 6:00 i jest bezwzględna.

9. Opuszczając pokoje, prosimy o wyłączanie światłą, urządzeń elektrycznych i zamknięcie okien.

10. Parking znajduje się na terenie Chaty Rycha, jest bezpłatny i niestrzeżony.

11. Przyjmujemy tylko niektóre,małe zwierzęta,konieczny jest wcześniejszy kontakt w tej sprawie.
    Regulamin dla zwierzaka:
     1.Nie wchodzę do domu z brudnymi łapami,Pancio ma dla mnie ręcznik i wymyje mi łapki.
     2.Jak chcę na kanapę to Pancio rozpościeli mi mój kocyk.
     3.Nie śpię w pościeli.
     4.Przestrzegam regulaminu,jestem grzeczny,nie gonię kota bo nie chcę być ostatnim zwierzakiem
       w Chacie Rycha,wszystko zależy ode mnie.
     
12. Gość Chaty Rycha ponosi odpowiedzialność materialną za wszelakiego rodzaju uszkodzenia, zgubienie lub zniszczenie przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy lub z winy odwiedzających go osób. Gość jest zobowiązany do niezwłocznego zgłoszenia szkody zaraz po jej nastąpieniu. Opłata za zgubienie kluczy wynosi 100PLN.

13. Osoby dorosłe są odpowiedzialne za dzieci i zwierzęta.

14. Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie mienia gości.

15. W przypadku nie przestrzegania regulaminu gospodarz zastrzega sobie prawo do odmowy dalszego świadczenia usług oraz zerwania umowy w trybie natychmiastowym.

16. Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zasad. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym domu i zapraszamy do ponownego odwiedzenia Chaty Rycha.

                                      Zofia i Ryszard Pypłacz